باحضور استاندار اصفهان 4 پروژه عمرانی فرهنگی وخدماتی شهرداری شهرضا افتتاح و از 8 پروژه دیگر بازدیدشد

:::آرشیو:::


کد : 1745

با حضور استاندار و مسئولان اجرایی شهرستان شهرضا پروژه‌های عمرانی و خدماتی شهرداری شهرضا افتتاح شد.

رحیم جافری – شهردار شهرضا، در حاشیه افتتاح پروژه‌های شهرداری شهرضا در گفت و گو با خبرنگار ایمنا از شهرستان شهرضا، بیان کرد: امروز تعدادی از پروژه‌های شهرداری با حضور استاندار و مسئولان اجرایی شهرستان افتتاح و از تعدادی از پروژه‌های در دست احداث نیز بازدید شد.

وی اظهار کرد: از جمله پروژه‌هایی که در این روز افتتاح شد «مجتمع تجاری باغملی» است که به مساحت ۳۷۰۰ مترمربع و زیربنای ۹۷۰۰ مترمربع، در سه طبقه شامل یک طبقه پارکینگ و ۲ طبقه تجاری احداث شده است.

شهردار شهرضا بیان کرد: این مجتمع دارای ۱۳۳ باب مغازه تجاری وجود دارد که اختصاص ۶۰ میلیارد ریال آورده شهرداری و ۶۰ میلیارد ریال آورده سرمایه گذار، ایجاد شده است.

جافری ادامه داد: مجموعه فرهنگی باغ بانوان پروژه افتتاحی دیگری است که به مساحت ۱۷ هزار مترمربع و با اختصاص اعتباری بالغ بر ۱۰ میلیارد ریال ویژه بانوان ایجاد شده است.

وی تصریح کرد: این پروژه دااری امکاناتی نظیر زمین والیبال، پیست اسکی و پیست دوچرخه سواری است.

شهردار شهرضا گفت: امروز بلوار حکیم قشقایی به طول ۱۳۰۰ متر و عرض ۲۴ متر افتتاح شد که برای ایجاد آن ۷ میلیارد ریال اعتبارات شهرداری هزینه شد.

جافری اضافه کرد: در این پروژه ۸ هزار متر جدولگذاری و کانیو گذاری و ۲۶ هزار متر عملیات آسفالت ریزی انجام شده است.

وی با شاره به افتتاح ایستگاه آتشنشانی شماره ۲ شهرداری شهرضا، عنوان کرد: این پروژه به مساحت ۳۳۰ مترمربع و با اختصاص اعتباری بالغ بر ۳۲۰۰ میلیون ریال، شامل ۵۰ متر ساختمان اداری و سه واحد آشیانه به مساحت ۲۴۰ مترمربع است.

شهردار شهرضا گفت: عملیات بهسازی کارخانه تاریخی نوین و احداث بازارچه مشاغل خانگی در آن با اختصاص اعباری بالغ بر ۱۲۰۰ میلیون ریال و به مساحت ۲۲۵۰ مترمربع ایجاد شده است.

جافری همچنین بیان کرد: بلوار آیت الله طالقانی به طول ۱۶۰۰ متر، با اختصاص اعتباری بالغ بر ۴ میلیارد ریال انجام شده است.

وی اظهار کرد: پروژه‌های بلوار خیابان گاز، مهمانسرای شهرداری، خیابان برج عسگر، باغ موزه شهر و جاده دسترسی اسلام آباد از جمله دیگر پروژه هایی است که امروز افتتاح یا مورد بازبینی قرار گرفت