همراهی اتوبوسرانی در مراسم و برنامه های شهرستانی

:::آرشیو:::


کد : 1775

همراهی اتوبوسرانی در مراسم و برنامه های شهرستانی

سازمان اتوبوسرانی به عنوان یک سازمان خدمات رسان وابسته به شهرداری روزانه کار نقل و انتقال مسافر را در شهر بر عهده دارد . سازمانی که فقط با برنامه ریزی جامع و دقیق می تواند خدمات شایسته انجام دهد و هرگونه بی نظمی و عدم انسجام درآن منجر به نارضایتی شهروندان و به نوعی اخلال در نظــم اجتماعـی می شود . از این رو مدیران این سازمان ها می بایست با توجه به منابع درآمدی تعریف شده به نحوی امور مربوطه را ساماندهی کنند که رضایت شهروندان تا حد امکان تامین شود . و بد نیست بدانیم که بلیط های شهروندان فقط یک سوم هزینه های سازمانهای اتوبوسرانی را تامین می کند و مابقی هزینه ها عموماً از طریق شهرداریها و گاهاً از طریق منابع دولتی تامین می گردد .

سید غلامرضا رضوی زاده سرپرست سازمان اتوبوسرانی شهرداری شهرضا در گفتگوییبا خبرنگار آرمان با بیان این مطلب افزود : البته خدمات رسانی سازمان اتوبوسرانی در شهرضا صرفاً به جابجایی مسافر در شهر ختم نمی شود و بخشی از این خدمات مربوط به همراهی و همکاری در برگزاری برنامه ها در مناسبت های مختلف شهرستانی می باشد .

وی افزود خدمات دهی در برگزاری نماز عبادی سیاسی جمعه و انتقال نمازگزاران به صورت رایگان هر هفته با اعزام 6 دستگاه اتوبوس در دو سرویس رفت و برگشت ماهیانه 000/000/22 ریال هزینه در بر دارد که با همکاری شهرداری شهرضـا این امر به صورت منظـم و مرتـب محقق می شود .

وی همکاری در برگزاری مراسم رژه نیروهای مسلح به مناسبت هفته دفاع مقدس با اعزام 14دستگاه و هزینه ای بالغ بر سیزده میلیون ریال همکاری در برگزاری تجتمع بزرگ دانش آموزی در « همایش رهروان کوی حسین (ع ) » در دهه اول محترم با اعزام 10 دستگاه اتوبوس ، و هزینه ای بالغ بر 6 میلیون ریال مشارکت و همکاری فعال در ایام تاسوعای و عاشورای حسینی با هیئات مذهبی در جابجایی عزاداران محترم رابه عنوان نمونه هایی از همکاری آتی سازمان نام برد و اذعان داشت امیدواریم این همراهی و همکاری در مناسبت های ملی و مذهبی مرضی رضای خداوند متعال قرار گیرد .