شهردار شهرضا از اجرای طرح استقبال از بهار، باهدف آماده سازی فضای شهر در آغاز سال نو، خبر داد.

:::آرشیو:::


کد : 1813

شهردار شهرضا خبرداد؛

اجرای طرح استقبال از بهار در شهرضا

شهردار شهرضا از اجرای طرح استقبال از بهار، باهدف آماده سازی فضای شهر در آغاز سال نو، خبر داد.

به گزارش صاحب نیوز؛ رحیم جافری در گفت و گو با شهرضانیوز، اظهار کرد: در مرحله اول طرح استقبال از بهار، شهرداری با تمامی امکاناتی که در اختیار دارد، سعی کرد تا بهترین فضای شهری را جهت طراوت بخشی و ایجاد نشاط اجتماعی در آستانه سال جدید،  فراهم کند.

وی ادامه داد: رنگ آمیزی جداول سطح شهر، منسوجات و مبلمان شهری و پارکها، گل آرائی میادین و رفیوژ وسط بلوارها و فضای سبز شهری با استفاده از تولیدات داخلی شهرداری در نهالستان، بخشی از این اقدامات است.

شهردار شهرضا، گفت: امسال نورپردازی و چراغانی معابر و اماکن عمومی شهری نیز شامل نصب ریسه های لامپ از انواع لیزری و شیلنگی در سطح شهر و نورپردازی تعدادی از اماکن تاریخی، پنج پل ورودی و فضای سبز شهری، انجام شده است.

جافری همچنین از اجرای طرح «یک شهر یک نگارخانه» از سوی حوزه معاونت فرهنگی اجتماعی این شهرداری خبر داد و افزود: این طرح با هدف معرفی اماکن تاریخی شهرضا به مسافران اجرا شده است.

وی، با اشاره به تجهیز و آماده سازی ستاد رفاه نوروزی شهر شهرضا، گفت: این ستاد در محل کارخانه تاریخی نوین قرار دارد و طراحی آن بر اساس ایجاد فضایی سنتی، شامل ایجاد غرفه‌های صنایع دستی و غذایی شهرضا همراه با سفره هفت سین، انجام می‌گردد.